Coafor/Frizerie/Manichiura&Pedichiura
Tabara Maria-magdalena Intreprindere Individuala
Iasi
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

include : profesionalism, loialitate, corectitudine, simtul umorului dezvoltat, empatie, dorinta de a pastra locul de munca in conditii optime de lucru, dorinta de colaborare si imbratisarea cu incredere ideilor noi.

Descrierea jobului

Bună, eu sunt Magda!

Vrei să îți desfășori activitatea in domeniile coafor, frizerie, manichiură și pedichiură și nu ai găsit încă locul potrivit pentru acest lucru?

Eu îți pot pune la dispoziție un spatiu pentru fiecare dintre activitățile menționate mai sus.

Dacă ești interesat / ă, pentru mai multe detalii, sună la numărul de telefon

Îți mulțumesc!

Raportați această lucrare