Electrician
Voltaj Service Electric S.R.L.
Pitesti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii : scoala profesionala sau liceu profil electric ( studiile superioare sau cursurile si certificarile in domeniu constituie avantaj);
  • Autorizare ANRE (constituie un avantaj)

    Cunostinte in executia instalatiilor electrice

    Experienta lucru in tablouri electrice.

    Experienta in mentenante si interventii retele electrice, UPS, LAN (constituie un avantaj)

    Permis de conducere categoria B (cerință obligatorie).

    Disponibilitate de lucru în echipă, în program prelungit.

    Disponibilitate la deplasari in alte localitati / tari.

    Descrierea jobului :

    Electrician : Execută lucrări de instalații electrice si automatizari, revizii si reparatii, pentru funcționarea acestora în condiții de eficiență și de siguranță.

    Responsabilitati :

  • execuția instalațiilor electrice de joasă tensiune;
  • repararea și recondiționarea instalaților electrice in interiorul clădirilor in construcție sau existente;
  • montarea tablourilor, corpurilor de iluminat, prizelor si a altor dispozitive electrice;
  • instalarea si testarea sistemelor;
  • identificarea defecțiunilor sistemelor si soluționarea acestora;
  • efectuarea de probe si verificări la circuite electrice si tablouri.

  • citirea si interpretarea schemelor electrice si a tablourilor;
  • Beneficii :

    Salariu motivant + ore suplimentare platite

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata ;
  • Bonusuri bazate pe performanta si efort suplimentar

    Diurna 50 lei / ziBonusuri de sarbatori

    Raportați această lucrare