Inginer constructor constructii civile si industriale
SC IDEEA GIGA MAT SRL
Bacau
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent al Facultatii de Constructii inginerie civila si industrial;
  • Experienta in controlul calitatii si inginerie civila minim 3 ani;
  • Cunostinte Autocad; Operarea cu baza de date;
  • Cunoașterea unei limbi de circulație internațională (engleza);
  • Cunoașterea tehnicilor de negociere și management;
  • Permis dе conducere categoria B.
  • Descrierea jobului

  • Verifica calitatea lucrărilor efectuate de echipa proprie sau subcontractori in materie destructura, zidărie, tâmplărie aluminiu, sape, tencuieli, glet, zugrăveli, măști si ghene gips carton, hidroizolație si placi de ceramice, montare parchet și uși interioare și exterioare, termosistem, spații comune (casa scării, holuri, acces bloc);
  • Întocmește și verifică situațiile de lucrări pentru structura, zidarie, tamplarie aluminiu, sape, tencuieli, glet, zugraveli, masti si ghene gips carton, hidroizolatie si placi de ceramice, montare parchet și uși interioare și exterioare, termosistem, spații comune (casa scării, holuri, acces bloc) ;
  • Verifica din punct de vedere calitativ și cantitativ execuția pentru categoriile atribuite de către directorul tehnic;
  • Încadrarea și respectarea bugetului încredințat pentru administrare;
  • Preda materialele receptionate către executant;
  • Preda frontul de lucru către subcontractori și verifica execuția din punct de vedere cantitativ si calitativ;
  • Respectarea si încadrarea in costurile prestabilite;
  • Eficientizarea soluțiilor tehnice adoptate;
  • Respectă legislația şi normele de PM şi PSI
  • Beneficii :

  • Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Recompense financiare în funcție de performanțele și realizările profesionale;
  • Salariu negociabil in frunctie de experienta;
  • Posibilitate de promovare;
  • Raportați această lucrare