AGENT VANZARI
S.C Bambus SRL
Vaslui
‎în urmă cu 20 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam un / o coleg / a cu abilitati bune de comunicare si dornic / a sa contribuie la rezultate excelente.

  • Daca nu primiti un raspuns din partea echipei noastre in 7-10 zile de la trimiterea CV-ului inseamna ca postul a fost ocupat sau ca aplicatia dumneavoastra nu inainteaza pentru interviu.
  • Cerinte :

  • Experienta in vanzari
  • Cunoastere operare PC - nivel mediu
  • Permis conducere categoria B
  • Domiciliu in orasul Vaslui
  • Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere
  • Onestitate, seriozitate, gandire pozitiva.
  • Descrierea jobului

    Principalul obiectiv al postului : Să dezvolte zona de care răspunde in scopul realizarii bugetului de vanzari si incasari si a indicatorilor de piata ai firmei, prin ofertarea in piata a tuturor produselor din portofoliu.

    Raportați această lucrare