Operator calculator Bucuresti
ALL BUSINESSES MANAGEMENT SRL
București
2 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - București

Job description - București

Descrierea jobului Activități :

  • Pregătirea documentelor pentru scanare;
  • Scanarea documentelor și reconstituirea dosarelor;
  • Culegerea de date din documente scanate;
  • Introducerea și validarea datelor într-o aplicație informatică. Cerințe :
  • Absolvenți de liceu, cu sau fără diplomă de bacalaureat, cu disponibilitate de angajare imediată;
  • Seriozitate și atenție sporită la detalii, atât în ceea ce privește aranjarea documentelor cât și la corectitudinea datelor introduse;
  • Rapiditate în tastare;
  • Abilitate de învățare rapidă a aplicațiilor utilizate;
  • Disponibilitate de lucru în ture. Ofertă :
  • Salariu net : 2.000 lei / lună;
  • Bonusuri în plus la salariu în funcție de performanță în valoare de până la 500 lei net;
  • Contract pe perioada determinată (6 luni), cu posibilitate de prelungire.
  • Cerințe :

  • Disponibilitate de lucru în ture.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite