Recrutor
RAM MULTI INVEST
Constanța
15 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Romania

Job description - Romania

Descrierea jobului : - Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante- Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente-

Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului- Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor-

Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor- Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie-

Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie-

Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare si evaluarea interna a candidatilor- Monitorizeaza piata interna a muncii-

Responsabil cu tinerea dosarelor de personal

Requirements

  • Absolvent studii superioare specializate (psihologie / socio-umane / studii economice)- Experienta pe un post similar de minim 2 ani-
  • Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare si relationare cu clientii si candidatii- Capacitate de observatie si analiza comportamentala-

    Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare / selectie in paralel- Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor-

    Abilitati de lucru in echipa- Disponibilitate si flexibilitate la program prelungit - MS Office (Word, Excel) nivel mediu-

    Vorbitor de limba engleza nivel avansat conditie obligatorie

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite