Cadru tehnic PSI si coordonator departament securitate
Complex Hotelier Unirea
Iasi
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • experienta minima 2 ani in functia de cadru tehnic PSI
  • abilitati de coordonare, verificare si supervizare
  • certificat cadru tehnic cu atributii in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor
  • cunostinte utilizare PC : Office (excel, word), e-mail;
  • studii medii sau superioare;
  • deschis si comunicativ;
  • implicare in activitate;
  • Descrierea jobului

  • acordarea asistentei tehnice de specialitate in situatii critice;
  • avizarea documentatiilor privind prevenirea si stingerea incendiilor;
  • controlul modului de respectare a masurilor de prevenire si stingere a incendiilor; elaborarea documentelor specifice -activitatii PSI;
  • instruirea salariatilor in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor;
  • investigarea contextului producerii incendiilor;
  • monitorizarea activitatii de prevenire si stingere a incendiilor;
  • organizarea activitatii de aparare impotriva incendiilor si planificarea activitatii de prevenire si stingere a incendiilor
  • coordonarea activitatilor departamentului de securitate al hotelului : paza interior, paza exterior, parcare si zona bariere
  • gestionarea activitatii de parcare apartinand Hotelului Unirea ;
  • Raportați această lucrare