ADMINISTRATIV TRAINER
SC Fares Trading SRL
Sibiu
acum 45 minute
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

disponibil deplasări, inclusiv relocări CONDIȚIE OBLIGATORIE

să dețină abilități de comunicare și prezentare

atitudine pozitivă, dispusă să învețe

disponibilitatea de a opera pe partea adminitrativa-gestiuni, situatii.

Descrierea jobului

instruirea gestionarilor și a consultantilor de vanzari prin telefon noi angajați, la punctele de lucru ale companiei ,din zona alocată

înlocuirea gestionarilor și a consultantilor de vanzari prin telefon, în perioada în care aceste posturi nu sunt ocupate, sau în perioada concediilor, la punctele de lucru ale companiei, din zona alocată

efectuarea inventarelor la punctele de lucru ale companiei din zona alocată, când e cazul.

Beneficii :

salariu fix motivant plus venituri variabile în perioada în care se înlocuiesc posturile vacante

diurne și bonusuri pentru zilele de deplasare

mașină și telefon

Raportați această lucrare