Inginer Tehnic Ofertare
Eren Cons SRL
Brasov
‎în urmă cu 11 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii cu profil tehnic (constructii, sectia constructii civile, industriale si agricole)
  • Cunoasterea unui program de deviz (Windoc Deviz, Doclib, etc..) - prezinta avantaj
  • Experienta in executie, proiectare sau ofertare - prezinta avantaj
  • Utilizarea de Ms Excel nicvel mediu-avansat
  • Utilizare AutoCad, nivel incepator
  • Atentie la detalii
  • Descrierea jobului

    Suntem in cautarea unui coleg care sa faca parte din departamentul de ofertare

    Principalele responsabilitati :

  • Prospectare piata;
  • Comunicare cu potentialii clienti;
  • Studierea documentatiei tehnice;
  • Pregatirea si transmiterea cererilor de oferta;
  • Negocierea ofertelor clienti / furnizori / subcontractori;
  • Realizarea ofertelor in sistem integrat ERP
  • Mentine legatura cu clientul;
  • Pregatirea anexelor la contracte;
  • Raportați această lucrare