Farmacist
Medimfarm
Targoviste ,Romania
15 zile în urmă
source : wowjob

RESPONSABILITATI

  • Acorda asistenta farmaceutica conform procedurilor de operare in vigoare;
  • Elibereaza si recomanda produse medicamentoase;
  • Participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • Participa la intocmirea judicioasa a comenzilor.

    CANDIDATUL IDEAL

  • Studii de specialitate;
  • Certificat de membru in CFR;
  • Bune cunostinte de operare PC;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Orientare catre pacient / client.

    OFERTA

    Compania ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, acces la programe de perfectionare profesionale, precum si un pachet salarial motivant (salariu de baza competitiv, bonusuri de instalare, stimulative si ocazionale, tichete de masa)

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite