Operator depozit carte/ Gestionar depozit carte
Editura Gama
Iasi
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Atent la detali;
  • Comunica bine in interiorul echipei;
  • Responsabil, ordonat, operativ;
  • Capabil sa lucreze rapid si corect.
  • Descrierea jobului

    Ca urmare a cresterii volumului de activitate, ne completam echipa cu un nou operator / gestionar care se va alatura echipei actuale.

    Astfel, principalele atributii sunt legate de :

  • pregatirea comenzilor pentru livrare (carti pentru copii);
  • gestiunea produselor;
  • tinerea organizata si riguroasa a tuturor documentelor cu care lucreaza (comenzi, expedieri, awb-uri);
  • preluarea produselor finite din gestiunea productie.
  • Raportați această lucrare