Agent Rent-a-Car
Drive 2U
Bacau
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Esti o persoana amabila, iti place sa vezi oamenii cu zambetul pe buze si stii cum sa gestionezi situații neprevazute? Atunci ai un loc rezervat in echipa noastra.

Cerintele jobului : Studii medii

Studii medii

Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara intr-o companie de Rent-a-Car (constituie avantaj)

Permis de conducere categ B, minim 2 ani vechime

Limba engleza

Persoana dornica sa invete, punctuala, organizata

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere

Atitudine pozitiva, amabilitate, proactivitate

Descrierea jobului

Pregateste masinile pentru livrare (stare tehnica, curatenie, documentatie, nivel combustibil, etc.)

Se asigura ca fiecare masina inchiriata este livrata cu documentatia necesara la bord

Se asigura ca dotarea autovehiculelor din flota este conforma cerintelor legislative

Livreaza masinile catre clienti conform procedurilor interne

Prezinta si promoveaza serviciile aditionale cu ocazia livrarilor

Preia masinile inchiriate de la clienti conform regulilor interne

Identifica si inregistreaza eventualele avarii observate la momentul preluarii masinii

Asigura evidenta clara a activitatii desfasurate printr-un sistem de raportare electronic.

Raportați această lucrare