INGINER DEVIZIER/OFERTARE
Intermak Inginerie
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare de specialitate

Experienta in elaborarea si depunerea documentelor pentru licitatiile publice (SICAP)

Cunoscator unui program de devize

Experienta in intocmirea dosarelor de licitatii

Intocmirea devizelor oferta, antemasuratorilor si a situatiilor de lucrari

Urmarirea lucrarii pana la decontare

Cunostinte legislatie in domeniu

Foarte bune abilități de comunicare și lucru în echipă

Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte

Capacitatea de prioritizare

Rigurozitate și atenție pentru detalii

Persoană activă, responsabilă, foarte bine organizată, orientată către obținerea de rezultate

Cunostinte in domeniul instalatiilor si constructiilor

Cunostinte in utilizare calculatorului (MS Office, programe devize etc.)

Descrierea jobului

Realizează ofertele tehnico-economice, în conformitate cu caietele de sarcini și proiectele aferente

Analizează documentația tehnică de intrare - cerere de ofertă, proiect, caiet de sarcini, listele de cantități (extrage listele de cantități din proiect dacă acestea nu există)

Realizează devizul ofertă prin încadrarea pe articole de deviz în programe specializate, realizează dosarul de ofertare

Managementul contractelor din punctul de vedere al postului

Raportați această lucrare