JUNIOR TRADE MARKETING EXECUTIVE
MASPEX ROMANIA
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta in Trade Marketing / Marketing / Vanzari;
  • Experienta in FMCG - constituie avantaj;
  • Studii superioare - marketing, etc;
  • Abilitati de organizare, planificare si prioritizare;
  • Abilitati numerice, analiza si sinteza;
  • Cunostinte avansate a limbii engleze;
  • Cunostinte avansate Microsoft Office.
  • Descrierea jobului

  • Asigura suport la implementarea proiectelor de trade marketing la nivelul punctelor de vanzare;
  • Se implica activ in identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de promovare a produselor gestionate;
  • Implementeaza, urmareste si realizeaza follow-up-ul pentru campaniile promotionale sub indrumarea TMC;
  • Participa la planificarea si coordonarea bugetului de trade marketing pe canalele de vanzare si pe grupe de produse;
  • Intocmeste diverse rapoarte si analize la cererea superiorului ierarhic.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite