Senior .NET Developer (Remote)
Billennium
Mangalia 2A, Warszawa
4 zile în urmă
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Zadania :

  • Tworzenie nowo powstającej aplikacji finansowo-kadrowej,
  • Wspieranie całego procesu budowania produktu, współpraca z menedżerami produktu, analitykami i innymi zespołami,
  • Analiza zgodności oprogramowania względem dokumentacji technicznej,
  • Praca w oparciu o metodologię Scrum.
  • Wymagania :

  • Min. 5 lata doświadczenia projektowego z językiem C#, i .NET,
  • Bardzo dobra znajomość : .NET (najlepiej wersja 5), RabbitMQ, NHibernate,
  • Znasz i stosujesz wzorce projektowe oraz metodologie wytwarzania takie jak DDD,
  • Znajomość rozwiązań mikroserwisowych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne rozumienie dokumentacji,
  • Otwartość na naukę nowych technologii,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wysoka komunikatywność,
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań i organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy z klientem, analizowania jego potrzeb oraz wdrażania przygotowanych dla niego rozwiązań.
  • Znajomości : Mile widziane :

    Mile widziane :
  • RabbitMQ
  • RabbitMQ
  • Microservices
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 16000-18500 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Kim jesteśmy?

    Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 18 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

    Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych. Obecnie zatrudniamy około 1200 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy 9 oddziałów na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Raportați această lucrare