Operatori procesare expeditii Timisoara
FAN Courier Express SRL
Romania
15 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim studii medii;
  • bune abilitati de relationare si comunicare scris si verbal;
  • adaptabilitate, rezistență la stres, orientare catre client, prezenta agreabila;
  • abilitati bune de operare PC;
  • Beneficii :

  • tichete de masa, salariul motivant;
  • transport asigurat din centrul orasului pana la sediul firmei;
  • Posibilitate de lucru in doua schimburi sau part-time;
  • Descrierea jobului

  • Activitati de manipulare colete cu sau fara echipamente;
  • Verifica adresele de livrare si informatiile primite din teren;
  • Ambaleazareambaleaza tipuri de produse, conform procedurilor;
  • Contacteaza clientii FAN courier pentru corectarea informatiilor dintr-o expeditie;
  • Intocmeste documente specifice de transport si preocese verbale;
  • Utilizeaza echipamente specifice de manipulare si transmitere date.
  • Aplica pe

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite