Ofiter vanzari directe - magazine parteneri strategici
BT Direct IFN SA
Baia Mare
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca ai abilitati de comunicare, iti place sa lucrezi cu oamenii si iti doresti o cariera in vanzari produse financiare, te asteptam in echipa noastra!

Apreciem abilitatile excelente de comunicare cu clientii si colegii, atitudine pozitiva si dorinta de a atinge obiectivele comune ale echipei.

Descrierea jobului

Fiind parte din echipa noastra, vei avea ocazia :

  • Sa cunosti in detaliu si sa promovezi produsele si serviciile noastre;
  • Sa identifici nevoile clientilor si sa oferi cele mai bune solutii clientilor nostri;
  • Sa dezvolti parteneriate in cadrul complexului comercial unde vei activa;
  • Sa te dezvolti profesional intr-o echipa dinamica, ce furnizeaza servicii financiare pentru BT Direct, parte a Grupului Financiar Banca Transilvania;
  • Raportați această lucrare