Architekt Google Cloud Platform
ALTEN Polska
Timișoara, Romania
5 zile în urmă
source : Just Join IT

Grafana (regular)

Artifactory (regular)

GKE (regular)

Google Cloud (advanced)

Google Cloud Platform (advanced)

Dlaczego My?

Dołącz do ALTEN globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób.

Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 oraz nagrodą Rzecznik Standardu Etyki , przyznawaną przez United Nations Global Compact Network Poland.

Twoje zadania :

  • Projektowanie rozwiązań zgodnie z architekturą GCP
  • Rekomendowanie zmian / optymalizacji architektury / procedur w celu usprawnienia jej działania i dostosowania do wymagań projektów wewnętrznych
  • Nasze wymagania :

  • minimum 4 lata doświadczenia jako Architekt
  • Doświadczenie związane z GKE (Google Kubernetes Engine)
  • Doświadczenie w pracy przy architekturach mikroserwisowych i chmurowych
  • Zrozumienie zagadnień rozwoju aplikacji na chmurze
  • Doświadczenie w Google Cloud (GCP) (lub w innej chmurze publicznej oraz podstawowa znajomość GCP)
  • Praktyczna znajomość zagadnień konteneryzacji oraz CI / CD
  • Znajomość : Openshift, Kubernetes, Artifactory, Hashicorp Vault, Grafana / Prometheus dla monitoring
  • Mile widziane :

  • Znajomość 12factor app w kontekście openshift i mikroserwisów
  • Oferujemy :

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Pracę zdalnie lub hybrydowo
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
  • Pracę w firmie z certyfikatem #GreatePlaceToWork
  • Raportați această lucrare