Area Sales Manager ( Agent Vanzari Zonal )
S.C. NC STYLE S.R.L.
Bragadiru
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Comunicativ,dinamic,dornic de afirmare.

Studii superioare in domeniul comercial / tehnic

Minim 2 ani de experiență în vânzări

Evidență dovedită a gestionării cu succes a relațiilor cu clienții

Excelente abilitati interpersonale

Abilități puternice de comunicare verbală și scrisă, cu abilitati de analiza si organizare

Experiență în Microsoft Office

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei

Cresterea volumului de vanzari si distributia in zona de responsabilitate

  • Stabilirea de contacte cu persoanele de decizie de la clientii potentiali;
  • Negocierea si semnarea contractelor;
  • Realizarea planului de vanzari;
  • Planificarea intalnirilor pentru fiecare saptamana in avans;
  • Elaborarea rapoartelor periodice privind situatia clientilor si a proiectelor in derulare.

    Beneficiile oferite sunt :

    Salariul cu baza fixa si comision din vanzare, masina de serviciu, birou in cadrul showroomului din Bucuresti, laptop, telefon.

    Lucrezi intr-o companie specializata pe lighting cu standarde de lucru profesioniste, cu un parteneriat solid cu cei mai mari producatori de corpuri de iluminat din Europa.

    Bonusuri pentru performanta.

    Posibilitatea de dezvoltare a carierei.

    Participartea la targurile de profil din Europa.

    Raportați această lucrare