Programator Microsoft.NET
FAIR VALUE
BUCURESTI ,Romania
18 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

Căutăm programatori Microsoft.NET pentru dezvoltare de aplicații Web complexe care lucrează stand alone sau împreuna cu alte aplicații mobile adresate segmentului business / corporate.

Responsabilități :

Analiză și înțelegere cerințe funcționale

Propunerea soluției tehnice, dezvoltarea și testarea ei

Design și programare de aplicații multi-tier pe platforma .NET

Design şi programare pentru baze de date

Colaborare cu alte echipe pentru a defini și dezvolta noi funcționalități

Analiza și corectarea erorilor cât și optimizarea continuă

Documentarea soluțiilor dezvoltate

Evoluție continuă pe plan profesional pentru a implementa noile tehnologii în vederea maximizării eficiente în dezvoltare

CERINTE

Cunoștințe despre mediul pentru dezvoltare Visual Studio

Cunoașterea de dezvoltare aplicații de tip server

Cunoștințe programare Microsoft .NET, Microsoft ASP.NET și MVC5

Cunoștințe baze de date de preferat Microsoft SQL Server

Cunoștințe generale HTML / CSS / JavaScript

Studii superioare cu profil informatic finalizate

Orientare spre rezultat și perseverență

Optimism

Prezență și atitudine business

OFERTA

Plan de carieră (certificări SAP) și pachet salarial atractiv

Integrarea într-o echipă dinamică şi motivată

Alocarea imediată pe proiect

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite