Carrefour Express Sef Magazin alimentar
Pronto Express
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Nivel studii - absolvent liceu cu Bacalaureat; studii universitare in curs sau finalizate
  • Cunoașterea mediului de business / retail alimentar - experienta minim 1 an
  • Experiență de coordonare și lucru în mediu procedural
  • Dinamism și atitudine proactivă orientată spre rezolvarea problemelor, flexibilitate, adaptabilitate
  • Cunoştinţe bune de operare calculator
  • Descrierea jobului

  • realizarea obiectivului de vânzări și respectarea bugetului de cheltuieli
  • ținerea corectă a evidenței contabile primare a magazinului
  • verificarea respectării regulamentelor, procedurilor, politicilor și instrucțiunilor de lucru ale angajaților
  • colaboreaza cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricaror neclaritati sau deficiente;
  • coordoneaza, informeaza, motiveaza si perfectioneaza agentii de vanzari
  • efectuarea comenzilor de marfuri catre furnizori pentru completarea stocurilor;
  • receptia si verificarea marfurilor;
  • vanzarea directa pe casa de marcat , catre consumator cand se impune
  • introducerea facturilor primite de la furnizori;
  • responsabilitatea gestiunii corecte a magazinului (comenzi, recepții, retururi, transferuri, bonuri de consum, inventare )
  • Raportați această lucrare