Inginer Automatizari / Proiectant inginer electrotehnic
S.C. Pentanova Automatizări S.R.L.
Iasi
‎în urmă cu 13 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Absolvent / absolventa sau in cursul finalizarii studiilor superioare in domeniul Electrotehnic sau Automatizari

O persoana cu o gandire pozitiva si indreptata spre solutii

Doresti sa te dezvolti in domeniul ingineriei (automatizari industriale)

Disponibilitate pentru deplasări internaționale (mai mult de 50% din timp)

Cunoștințe de limba engleză

Limba germană reprezintă un avantaj.

Experiența în crearea și modificarea software-ului pentru sistemele PLC & HMI (exemplu SIMATIC S7) reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Pentru sediile din Oradea si Iasi suntem in căutare de :

Inginer Automatizari / Proiectant Inginer Electrotehnic

Descrierea postului :

Crearea de software PLC folosind diferite platforme (Siemens step 7, Rockwell, Tia Portal, etc )

Crearea de software HMI folosind diferite platforme (WinCC, InTouch, Zenon,etc )

Punerea în funcțiune la locatiile clientilor nostri (la nivel mondial)

Beneficii Oferite :

Pachet salarial atractiv

Training si suport in cadrul companiei

Bonusuri de performanta

Important :

Cv-ul doar in limba ENGLEZA

ro.office pentanova.com

Raportați această lucrare