Consultant Telefonic Colectare Creante-Limba Italiana
Cerved Credit Collection SPA - Sediu permanent Cluj-Napoca, Sediu permanent desemnat
Oradea
‎în urmă cu 18 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre!

Ne adaptam timpurilor si momentan activitatea se desfasoara in modalitate remote / smart working!

Pentru ca ne pasa de sanatatea tuturor, procesul de recrutare si selectie de asemenea, in aceasta perioada se va desfasura online.

Daca :

  • ai un nivel bun de italiana (mediu / avansat scris, citit, vorbit)
  • ai o buna capacitate de comunicare si interactiune la telefon
  • esti o persoana organizata si iti place sa lucrezi in echipa
  • ai bune cunostinte de utilizare a calculatorului si a pachetului Microsoft Office
  • ai capacitate de concentrare si orientare spre atingerea obiectivelor zilnice, saptamanale si lunare
  • Aplica acum si hai sa ne cunoastem!

    Responsabilitati :

  • analiza dosarelor din gestiune
  • contactarea telefonica a titularilor dosarelor si informarea asupra sumei restante
  • identificarea solutiilor in vederea achitarii debitului
  • gestionarea eventualelor contestatii si a corespondentei
  • Oferim :

  • program de munca flexibil part-time sau full-time
  • salariu fix (net), tichete de masa, bonusuri stimulante, decontare transport si asigurare medicala privata
  • cresterea salariului de incadrare, in functie de vechimea in cadrul societatii
  • training, cursuri de formare si oportunitate de a-ti crea o cariera in domeniu
  • teambuildinguri, petreceri anuale si alte activitati de motivare
  • Raportați această lucrare