Manager Produse Proaspete Brasov Coresi
Auchan
BRASOV
4 zile în urmă

  • Post : Manager Produse Proaspete Brasov Coresi
  • Departament : Directiune
  • Orașe : BRASOV
  • Disponibil de la : 16 septembrie 2020
  • Responsabilități

    Asigura formarea si integrarea noilor angajatiOrganizeaza activitatea echipei din subordine ( verifica planificarea angajatilor, sedinte zilnice )Gestioneaza activitatea perimetrului alocatVerifica si monitorizeaza comenzile de marfa pentru a asigura necesarul de marfa la raft Asigura implantarea corecta a produselor Mentine relatia cu clientii si raspunde sugestiilor acestora.

    Ti-am starnit curiozitatea? Te asteptam in echipa noastra !

    Profilul candidatului

    Studii superioare absolvite Nice to Have : Alimentatie Publica, Profile Alimentare? Experienta minima intr-un post de Management Echipe si fluxuri operationale de comert?

    Experienta in retail sau experienta in domeniul Horeca si / sau industrie de profil - obligatorie? Limbi straine : Engleza ( de preferat) - Franceza ( de preferat)?

    Cunostinte obligatorii, Microsoft Office (Excel, Word,Powerpoint)? Persoana dinamica, implicata, competitiva, entuziasmata si pasionata de produs si interactiune client, Orientata catre

    Raportați această lucrare