EXPERT CONTABIL SPECIALIZAT IN INSTITUTII PUBLICE
ALEX & RALUCA DEVELOPMENT SRL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Membru activ CECCAR;
  • Bun cunoscător al legislației in vigoare;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Capacitate buna de lucru in condiții de stres;
  • Capacitate de planificare si organizarern
  • Cunostinte juridice solide - persoana ambitioasa,motivata
  • Cunoştinţe de operare PC; MS OFFICE, SAGA B
  • Descrierea jobului

  • prelucrarea actelor institutiilor publice in subordinea Ministerului Educatiei
  • intocmire balanta de verificare si siatiile financiare
  • intocmire expertize contabile
  • reprezentarea clientilor in fara organelor de cercetare.
  • Raportați această lucrare