Inginer - Sisteme stingere incendiu
CONFIDENTIAL
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii tehnice (Facultate Instalatii, Automatica, Electrotehnica, Electronica sau profil electric);
  • Experienta dovedita in acelasi domeniu de activitate sau in domeniu similar;
  • Cunoasterea normativelor si standardelor aplicabile;
  • Abilitati de analiza, planificare si comunicare;
  • Seriozitate, punctualitate, atenție pentru detalii, responsabilitate pentru activitatile efectuate, capabil sa respecte termene de finalizare, spirit de echipa;
  • Entuziasm si dorinta de a face munca de calitate in termenii stabiliti;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Limba engleza constituie un avantaj;
  • Descrierea jobului

  • Verificarea, intretinerea, repararea si testarea elementelor componente ale instalatiilor de stingere;
  • Efectuarea periodica a operatiunilor de mentenanta preventiva si corectiva a sistemelor si instalatiilor de limitare / stingere a incendiilor conform planului de mentenanta;
  • Organizarea si coordonarea echipei de tehnicieni SILSI in testele, verificarile si mentenanta echipamentelor de aparare impotriva incendiilor.
  • Emiterea de rapoarte tehnice cu :

    rezultatele testelor, verificarilor si operatiunilor de mentenanta realizate la obiectivele din cadrul companiei.

    propuneri de optimizare, reparatii defecte, aliniere la standardele si normativele in vigoare.

    Realizarea planurilor periodice de inteventii de verificare, testare, mentenanta a obiectivelor din portofoliu.

    Raportați această lucrare