Farmacist
Nordpharm Srl
Baia Mare
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare de specialitate - Facultatea de Farmacie
  • Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor din Romania, avizat pe anul in curs
  • Cunostinte farmaceutice desavarsite
  • Cunostinţe de operare Microsoft Office
  • Descrierea jobului

  • Salariu corelat cu experiența
  • Mediu de lucru modern și plăcut
  • Posibilitatea de a te forma si dezvolta intr-un mediu profesionist
  • Acces la training-uri de specialitate
  • Plata taxei de colegiu (certificat de libera practica)
  • Plata taxei asigurare de malpraxis
  • Raportați această lucrare