Asistent medical generalist - Clinica Sf Maria Promenada
CONFIDENTIAL
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Echipa de asistenti medicali din Clinica Sfanta Maria - Promenada, angajeaza Asistent Generalist (Soseaua Pipera nr.42, mezanin, Nusco Tower).

Vei avea urmatoarele responsabilitati :

  • respectarea si efectuarea de proceduri paraclinice;
  • recoltarea probelor de sange si a altor tipuri de probe;
  • asistarea medicul in timpul consultatiilor.
  • Descrierea jobului

    Pentru acest rol ai nevoie de :

  • o personalitate calda, orientata catre pacient si nevoile acestuia;
  • capacitate de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate;
  • disciplina, responsabilitate si dorinta sa lucrezi in echipa.
  • Detaliile proiectului :

  • program de lucru full time, in ture;
  • contract pe perioada nedeterminata;
  • Incurajam si debutantii sa aplice. Succes!

    Raportați această lucrare