Invatatoare After School
SC MIRAVI STYLE SRL
Bucuresti
acum 1 minut
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu :

  • cunoasterea limbi engleze este un avantaj;
  • experienta in lucrul cu copiii;
  • tanara, dinamica, responsabila cu spirit de initiativa si creativa;
  • rabdatoare si implicata in activitatile copiilor.
  • Descrierea jobului

    Jobul presupune implicarea activa si supravegherea copiilor in timpul efectuarii temelor, dar si pe parcursul recreatiilor.

    Responsabilitati :

  • Suport in pregatirea temelor,
  • Activitati extracurriculare interesante si bine organizare;
  • Deschidere si tact in relatia de cooperare cu parintii.
  • Grupa de varsta a copiilor de la clasa va fi de 7-9 ani.

    Beneficii :

  • Salariul atractiv
  • Masa de pranz asigurata.
  • Contract de munca
  • Va oferim oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti pasionati de educatie si de dorinta de a moderniza sistemul de educatie.
  • Raportați această lucrare