Front-end Developer
COMPENT.IO
Timișoara, Romania
6 zile în urmă
source : Just Join IT

Front-End (junior)

COMPENT.IO to młody dynamiczny software-house założony przez doświadczonych programistów i menadżerów IT. Realizujemy projekty w metodykach zwinnych lub hybrydowych, stosujemy nowoczesne narzędzia.

Poszukujemy interesujących projektów, które będą stanowiły inspirujące wyzwania i sprzyjały rozwojowi całego Zespołu.

Chcemy czuć się dobrze w zgranym zespole, chcemy by praca sprawiała nam przyjemność!

www.compent.io

Zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów budowy oprogramowania dla polskich i zagranicznych firm, w tym sektora finansowego, firm sektora paliwowo-energetycznego, świadczących usługi publiczne, startupów, firm dystrybucyjno-handlowych oraz firm-liderów swoich branż.

Przed nami kilka kolejnych ciekawych projektów, dlatego chcemy wzmocnić nasz zespół Front-End / Web Application Development .

Poszukujemy do długofalowej współpracy programistów (programistek) :

Opis stanowiska :

projektowanie i implementacja aplikacji dedykowanych potrzebom Klientów,

rozwój i ulepszanie rozwiązań, w tym wzbogacanie funkcjonalności rozwiązań, doskonalenie technologii i architektury,

współpraca nad dostarczaniem profesjonalnych usług i i satysfakcjonujących rozwiązań,

udział w formułowaniu kierunków rozwoju produktów oraz identyfikowanie ciekawych obszarów rozwoju zawodowego Zespołu.

Wymagania :

min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji webowych lub mobilnych (frontend web developer),

znajomość Angular2+,

znajomość programowania reaktywnego RxJs,

znajomość HTML, CSS / SCSS / SASS,

znajomość JavaScript / TypeScript,

umiejętność tworzenia oprogramowania w architekturze klient-serwer,

umiejętność pracy w zespole, praktyczna znajomość GIT,

język angielski - na poziomie rozumienia dokumentacji czy opisu i raportowania zadań.

Mile widziane :

znajomość innych technologii frontendowych np. React.js, Vue.js, Bootstrap, NGXS / NGRX, itp.,

zainteresowanie stroną wizualną UI, ergonomią i UX aplikacji,

podstawowa znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich wykorzystania,

mile widziane doświadczenie z innymi językami programowania.

Oferujemy :

atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczeń i kompetencji,

stałą współpracę na bazie kontraktu lub umowy,

możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji, wybór ścieżek rozwoju zbieżnych z zainteresowaniami,

bardzo fajne, bezpośrednie relacje i wzorową atmosferę w Zespole,

elastyczne godziny pracy, brak zbędnych formalizmów,

praca w naszym biurze w Warszawie blisko metra lub możliwość w pełni pracy zdalnej,

dodatkowe benefity udostępnione w zależności od zainteresowań i aktualnej sytuacji pandemicznej.

Raportați această lucrare