Cinema City – barman/casier/plasator /barista – Cotroceni
Cinema City Romania
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

DESCOPERĂ LUMEA FILMULUI DIN INTERIOR!

Alătură-te echipei Cinema City, cel mai mare operator de cinema din România, parte din Cineworld, al doilea mare lanț de cinematografe din lume!

Cum ne dorim sa fie noul nostru coleg :

Cu atitudine pozitivă

Dornic să învețe (nu este necesară experiența și nu contează vârsta)

Punctual

Cu bune abilități de comunicare și relaționare

Amabil

Să îi placă să lucreze în echipă

Descrierea jobului

Căutăm colegi care să descopere cu entuziasm lumea filmului din interior pentru următoarele roluri

Barman / Barista

În funcție de rolul potrivit pentru tine, responsabilitățile generale ar putea fi :

  • vânzarea de bilete și rezervări bilete de cinema, direcționarea clienților în cinema (verificare bilete, asistență în găsirea locurilor din sală, asigurare suport pentru gestionarea activității);
  • preparea corectă și servirea rapidă a produselor de la bar sau cafenea, cu respectarea ireproșabilă a condițiilor de curățenie;
  • întâmpinarea clienților și oferirea informațiilor corecte despre produsele noastre;
  • Casier, Plasator, Barman / Barista aceste poziții se discută în cadrul interviului.

    Ce îți garantăm :

  • Program flexibil (tu alegi cât muncești și cât câștigi)
  • Un salariu de până la 2300 lei net
  • Pizza & Movie night
  • Bonusuri și premii
  • Training-uri specifice industriei de cinema
  • Vouchere de taxi pentru turele de seară
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Posibilitatea de a avansa rapid în carieră
  • Punem accent pe dezvoltarea oamenilor și ne dorim ca fiecare coleg să fie foarte bine pregătit profesional existând șanse de promovare.

    Dezvoltă și tu o carieră în industria de cinema!

    Aplicâ și oferă-ne ocazia sa te cunoaștem, completând formularul de selecție.

    Te așteptăm cu drag!

    Raportați această lucrare