Consultant Relații Clienți
Teleperformance
Bucuresti, Bucuresti, Romania
‎în urmă cu 17 ore

Descrierea jobului :

Preluarea de apeluri, identificarea solicitărilor clienților, implicarea activă în rezolvarea problemelor semnalate de clienți și participarea activă la vânzarea de produse și servicii urmând procedurile și procesele companiei.

Candidatul ideal :

  • Persoană comunicativă, activă, dinamică, cu inițiativă, dornică de a învăța rapid
  • Studii medii - diplomă de Bacalaureat
  • Spirit de echipă, seriozitate, punctualitate și flexibitate
  • Cunoștințe operare calculator (MS Windows, MS Office, Internet Explorer nivel mediu)
  • Abilități de vânzare și negociere
  • Seriozitate și perseverență în atingerea obiectivelor propuse
  • Experiența anterioară este un avantaj
  • Beneficii :

  • program flexibil
  • pachet salarial fix + bonuri de masă
  • bonusuri consistente în funcție de performanțe
  • perioadă de training plătită
  • discount-uri și oferte speciale la diverse servicii
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite