C++ Software Developer
GRAITEC Romania
BUCURESTI ,Romania
27 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

GRAITEC ROMANIA caută candidaţi dispuşi să lucreze full-time într-un mediu concurenţial, cunoscători ai limbii engleze (cunoaşterea limbilor franceză şi / sau germană reprezintă un avantaj).

Responsabilităţile postului sunt :

Dezvoltarea de aplicaţii în Visual C++

Testarea minimală a componentelor dezvoltate

Mentenanţa componentelor dezvoltate

Investigarea erorilor şi propunerea de soluţii adecvate

Consultanţă pentru proiectele dezvoltate.

CERINTE

Dispunând de cunoştinţe serioase de :

Windows API / SDK

De asemenea, cunoaşterea oricăreia din tehnologiile de mai jos reprezintă avantaje :

OFERTA

Beneficii pachet salarial :

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie aflată în plină ascensiune, într-un mediu competitiv alături de o echipă tânără
  • Posibilitatea de a asimila noi cunoştinţe şi noi abilităţi profesionale
  • Bonusuri şi salarizare în funcţie de realizări după primele luni de activitate
  • Bonuri de masă
  • Asigurare medicală privată
  • OBSERVATII

    CV-urile (de preferat în limba engleză) pot fi trimise la adresa jobs graitec.ro.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite