MERCHANDISER CJ-BH-SJ
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA SRL
Cluj‑Napoca
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii;
  • permis de conducere categoria B;
  • disponibilitate la un program flexibil si la deplasari in teritoriu;
  • cunostinte de operare PC (pachetul MSOffice);
  • excelente abilitati de relationare interpersonala;
  • persoana focusata pe rezultate;
  • persoana organizata, creativa si cu viziune in spatiu;
  • experienta in vanzari constituie un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Receptioneaza, verifica integritatea materialelor de marketing si le pregateste pentru livrare;
  • Livreaza si instaleaza in farmacii materiale de marketing conform unui program prestabilit;
  • Culege informatii de la clienti si completeaza chestionare de marketing;
  • Completeaza si transmite zilnic un raport de activitate;
  • Construieste si mentine relatii profesioniste cu toti clientii;
  • Desfasoara campanii ad-hoc de vanzare a diverselor elemente de merchandising agreate cu producatorii;
  • Intocmeste rapoarte de evaluare cu privire la complianta planogramelor mentinute de clientii prezenti in proiectul Alphega.
  • Indeplineste orice alta sarcina transmisa de seful sau ierarhic, si care intra in sfera sa de atributii.
  • Raportați această lucrare