Operator gestiune calculator / Operator introducere date
SC GERMAG TREND SRL
Urziceni
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Daca :

  • esti o persoana care vrea sa invete si sa se dezvolte in cadrul companiei,
  • esti o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva;
  • experienta in domeniu, minim 1 an;
  • esti atent(a) la detalii;
  • cunosti limba romana foarte bine;
  • cunosti limba engleza - reprezinta avantaj;
  • ai abilitati de operare PC si pachet Microsoft Office (Word, Excel) - obligatoriu,.
  • atunci esti ceea ce cautam si te asteptam in echipa Germag.

    Descrierea jobului

    Imediat dupa descrierea companiei, aveti un mini interviu. Pentru o buna desfasurare a activitatii, va rugam sa raspundeti la intrebarile precizate.

    Cv-urile fara raspunsuri, nu vor fi selectate. Va multumim!

    Descrierea jobului : Copywriter

    Ce ar trebui sa faci?

  • Introducerea datelor si prelucrarea tuturor operatiunilor de gestiune (intrari, iesiri, transferuri);
  • Emitere avize / facturare;
  • Introducerea in programul Saga a facturilor;
  • Intocmirea diferitelor rapoarte de analiza;
  • Iti propunem : Beneficii :

    Beneficii :

  • Salariul net de : 1800 - 2200 lei (negociabil in functie de performanta);
  • 30% discount la orice produs din magazinele Germag;
  • Transport gratuit asigurat de firma- activitatea se va desfasura la sediul central al companiei, in Afumati, Jud. Ilfov;
  • Conditii de lucru bune si un colectiv tanar, dinamic si antrenant.
  • Raportați această lucrare