Sofer Distributie Marfa back up
SC ALKA TRADING CO SRL
Focsani
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Studii medii
  • Experienta in domeniul distributiei de marfuri
  • Permis de conducere categoria B (C, C + E-constituie un avantaj)
  • Atestat Profesional si card tahograf - constituie un avantaj
  • Tinuta si conduita impecabila.
  • Responsabilitati :

  • Distribuirea produselor in termenii contractuali stabiliti de catre agenti, in vederea realizari planului de vanzari;
  • Incasarea facturilor cu plata cash cu chitanta, ridicarea documentelor de plata (CEC sau BO);
  • Responsabil de toata marfa luata in primire pentru a fi livrata.
  • Oferim :

  • Salariu competitiv
  • Mediu de lucru dinamic
  • Dezvoltarea carierei intr-o companie dinamica
  • Tichete de masa
  • Servicii si asigurare medicala completa
  • Prime de Pasti si de Craciun
  • Raportați această lucrare