Traducator autorizat
Agentia Nationala Ahr Traduceri
Ploiesti, Romania
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

AHR TRADUCERI isi completeaza echipa cu interpreti-traducatori autorizati.

Dragi colegi,

Avand in vedere numarul crescand de proiecte, suntem in cautare de traducatori si interpreti colaboratori de limbile :

CATALANA etc.

Daca sunteti interesati de o colaborare serioasa si de durata, va rugam sa ne trimiteti un CV relevant pentru activitatea de traduceri, alaturi de tarifele practicate la adresa de e-mail.

Va multumim!

info traduceri-romania.ro

Cerinte

Cei care isi doresc sa faca parte din echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii :

1. Sa aiba experienta in domeniu cel putin 3 ani si sa aiba autorizatie emisa de MJ.

2. Sa emita factura pentru serviciile prestate.

3. Sa fie seriosi, responsabili si neaparat sa respecte termenele de predare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Raportați această lucrare