Sef Adjunct Magazin Casa Rusu Bucuresti
Casa Rusu
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim 2 ani experienta de lucru pe o pozitie similara si / sau cu sarcini specifice activitatii de organizare, coordonare si administrare;
  • studii superioare absolvite, preferabil in domeniul economic;
  • experienta in vanzari catre persoane fizice de produse destinate uzului indelungat;
  • foarte bune cunostinte de contabilitate primara;
  • atentie crescuta la detalii si excelenta distributivitate in sarcini multiple;
  • bune cunostinte de operare PC, cunoasterea soft-ului WinMentor constituie un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • gestioneaza intreaga problematica administrativa, comerciala, financiara si de personal a magazinului de care raspunde;
  • organizeaza si coordoneaza activitatea din magazin precum si intreaga echipa aferenta acestuia;
  • ofera suport subalternilor si le suplineste prezenta la nevoie;
  • cunoaste foarte bine produsele pe care magazinul le comercializeaza si este responsabil de prezentarea si intretinerea acestora precum si a show room-ului;
  • supervizeaza efectuarea corecta a contabilitatii primare din magazin si participa la efectuarea inventarelor periodice;
  • reprezinta firma in fata autoritatilor locale.
  • OFERTA / BENEFICII :

  • oportunitate de angajare intr-o companie stabila;
  • pachet de beneficii raportat la performanta.
  • Raportați această lucrare