Casier Promenada Floreasca
SC Assist Expert SRL
Bucuresti
acum 1 minut
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

a. minime cunostiinte de operare PC

b. orientare catre client (comunicare, rabdare, atentie distributiva, atitudine pozitiva, bune abilitati de ascultare, angajament fata de calitate, amabilitate in relatiile cu clientii)

c. de preferat cu recomandare de la locul de munca anterior

Descrierea jobului

Program de lucru flexibil

a. responsabil pentru operarea statiilor manuale de plata

b. responsabil pentru incasarea contravalorii serviciilor specifice zonei de parcare si emiterea chitantelor corespunzatoare

c. responsabil pentru generarea rapoartelor de activitate, zilnice

d. membru in echipa de colectare a numerarului din statiile automate de plata

e. responsabil pentru rezolvarea solicitarilor din partea clientilor, primite direct sau prin sistemul de comunicatii VOIP

Raportați această lucrare