Azure Data Engineer
DCG
Cluj-Napoca, Romania
5 zile în urmă
source : Just Join IT

ETL (advanced)

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Oferta :

  • Prowadzony przez nas projekt jest pod rekrutację stałą zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Dostępne formy współpracy to b2b i UoP
  • Praca w 100% zdalnie, w przyszłości mile widziana współpraca w modelu hybrydowym
  • Pierwsza umowa na 3 miesiące, przedłużenia ustalane indywidualnie
  • Prywatna opieka medyczna w Luxmedzie (z leczeniem stomatologicznym)
  • Zajęcia językowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Indywidualna ścieżka rozwojowa dla każdego pracownika
  • Karta Multisport
  • Zakres obowiązków :

    Praca u naszego klienta wiąże się z możliwością brania udziału w projektach w wielu branżach - finanse, telekomy, FMCG, bankowość, automotive itp.

    Jest to praca stricte IT wdrożeniowa we współpracy ze spółkami firmy na świecie. Jeśli projekt jest w Niemczech to współpracuje się ze spółką firmy w Niemczech.

    Twoje kompetencje i zainteresowania decydują o tym, do jakiego projektu masz możliwość trafienia. Można od zera budować infrastrukturę lub trafić do projektu już istniejącego - liderzy elastycznie podchodzą do tej kwestii.

    Zespół Data ma ok 25 osób. Do projektów tworzą zespoły Scrumowe, szef jest w Polsce.

    Jest kontakt z klientem zewnętrznym i współpraca z międzynarodowymi zespołami innych spółek.

  • Design and implementation of Data Management and Business Intelligence solutions on Microsoft Azure Data Platform
  • Design implementation of cloud based hybrid data storage solutions
  • Design and implementation of data ingestion processes
  • DAnalysis and design of data
  • Wymagania :

  • Minimum rok doświadczenia w implementacji rozwiązań dotyczących danych na platformie danych Azure (Azure Data Factory, Azure Databricks, Azure Synapse, Azure SQL)
  • Bogate doświadczenie w tworzeniu i implementacji rozwiązań ETL
  • Bardzo dobra znajomość języków SQL (T-SQL, PL / SQL)
  • Znajomość modeli hurtowni danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Bardzo dobre zdolności analityczne
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Raportați această lucrare