Specialist Sisteme IT -Annabella - Ramnicu Valcea
SC ANNABELLA SRL
Ramnicu‑Valcea
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă
  • Ce reprezintă criteriile de selecție?

    Aceste criterii sunt considerate esențiale în procesul de selecție de către angajator. Înainte de a aplica, verifică CV-ul și asigură-te că îndeplinești toate aceste criterii.

    Descrierea jobului

    Vei Avea Impact În Companie Prin :

  • Implementarea de proiecte IT pe partea de sisteme de case, back-office, dispozitive mobile;
  • Identificarea, analiza si rezolvarea diverselor erori de transfer de informatii, date sau erori de sistem;
  • Sustinerea celorlalte departamente in implementarea propriilor proiecte de IT

    Furnizarea de suport de IT pentru aplicatii si sistemele folosite

    Cum îti dai seama daca acest rol este pentru tine?

  • Ai studii superioare finalizate in domeniul IT;
  • Experienta in domeniu de minim 3 ani in domeniul IT, intr-un rol similar;
  • Cunosti limba engleza la nivel conversational;
  • Esti atent / a la detalii, esti foarte organizat / a si respecti deadline-urile;
  • Ai foarte bune abilitati de comunicare;
  • Esti o persoana analitica, care da dovada de putere de decizie, corectitudine si initiativa;
  • Te adaptezi usor la situatii noi;
  • Oferta Noastra :

    Îti pregatim un plan de scolarizare personalizat si un trainer dedicat. Pentru ca ne recompensam pe masura angajatii, îti oferim un salariu motivant.

    Locatie : Râmnicu Vâlcea

    Raportați această lucrare