Inspector Recepții (131908)
Delgaz Grid S.A.
Suceava
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Educaţie necesară : Studii superioare tehnice
  • Experienţă practică necesară : Minim 3 ani în domeniul energetic
  • Cunoştinţe limbi străine : Engleză (nivel de bază)
  • Altele : Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului, permis de conducere categoria B
  • Descrierea jobului

  • Vei verifica conţinutul Cărţilor Tehnice predate de către managerii de proiecte și responsabilii de racordare și vei livra informațiile din acestea către GIS
  • Vei asigura arhivarea controlată și completarea sistematică a Cărților Tehnice cu toate documentele rezultate din acțiunile asupra activelor din gestiunea centrului operațional în decursul exploatării pe durata de viață
  • Vei efectua colectarea în teren a datelor de fundamentare a investițiilor
  • Vei participa la predările de amplasamente pentru proiectare și execuția proiectelor de investiții în rețeaua de electricitate
  • Ce îţi oferim

  • Premiu de performanţă
  • Tichete de masă
  • Asigurare privată de sănătate
  • Pensie facultativă
  • Primă de vacanţă
  • E.ON se angajează să asigure egalitatea de șanse și promovează în mod activ diversitatea, egalitatea și flexibilitatea.

    Raportați această lucrare