KEY ACCOUNT REPREZENTATIVE
AMASS Confort Systems
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte

  • studii medii studiile superioare reprezinta un avantaj.
  • permis auto categoria B fara evenimente se va verifica.
  • limba engleza nivel mediu scris si citit.
  • experienta relevanta(dovedita) in domeniul vanzarilor(minim 4 ani)
  • experienta B2B reprezinta un avantaj.
  • cunoasterea pietei de materiale de constructii si instalatii electrice si sanitare reprezinta un avantaj.
  • Oferim

  • pachet salarial motivant si bonusuri de performanta.
  • autoturism de serviciu,telefon si laptop.
  • training-uri si team-building periodice.
  • oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala,un mediu de lucru dinamic si performant.
  • Vor fi selectionati doar candidatii care corespund descrierii jobului.

    Descrierea jobului

    Organizare de intalniri zonale si Bucuresti, studiu concurenta si dezvolatrea de colaborari noi B2B. Obtinerea de contracte si noi leeduri inclusiv beneficiari finali.

    Propsectie piata prin toate parghiile.

    Sustinerea imaginii AMASS in teritoriu.

    Salariu + masina + comisioane incasari si incheieri contracte.

    Participare la cursuri pentru imbunatatirea nivelului profesional.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite