Adauga in lista
Mega Image
Bucharest, Romania
2 zile în urmă

Responsabilitati :

  • Colaboreaza cu seful de departament dedicat procesului de integrare si seful de magazin pe parcursul perioadei de integrare a fiecarui angajat;
  • Sustine in magazine training-uri de customer care, respectiv training-uri specifice diferitelor functii pentru angajatii din magazine;
  • Initiaza actiuni de investigare a reclamatiilor angajatilor din magazine;
  • Solutioneaza situatii conflictuale posibile in magazine la solicitarea sefului de department / magazin;
  • Asigura si sprijina activ desfasurarea in magazine a evenimentelor si actiunilor interne organizate de Departamentul HR;
  • Se implica in diverse proiecte periodice de dezvoltare organizationala;
  • Se asigura de buna implementare a procedurilor HR in magazine;
  • Ofera suport informational din sfera HR catre toti angajatii din magazine;
  • Elaboreaza, rapoarte de observatie cu privire la respectarea procedurilor operationale.
  • Cerinte :

  • Disponibilitate pentru relocarea in Timisoara .
  • Studii medii finalizate;
  • Cunostintele de natura operationala reprezinta un avantaj;
  • Persoana organizata, meticuloasa;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Atentie la detalii;
  • Cunostinte de operare PC : pachetul Office (MS Word, MS Excel, Power-Point);
  • Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonus de performanta;
  • Bonuri de masa;
  • Reduceri speciale in magazinele Mega Image & Shop Go;
  • Oportunitati de dezvoltare intr-o companie dinamica;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite