Operator introducere date
SC Euro Parts Distribution SRL
Romania
24 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerințe :

  • cunoștințe de operare suită Office;
  • abilitate în folosirea laptop-ului de serviciu la nivel mediu spre avansat;
  • rapiditate în tastare și introducere texte;
  • atenție crescută;
  • memorie;
  • rezistenţă la stres;
  • seriozitate, responsabilitate.
  • Responsabilități :

  • introducere produse pe site conform instrucțiunilor;
  • adăugare informații despre produse unde este cazul;
  • Avantaje :

  • program fix de lucru;
  • salariu motivant.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite