CONSULTANT VANZARI Bijuterii, SHOP MANAGER
You & Me
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam persoane pasionate de frumos pentru specializare in domeniul bijuteriilor.

Cerinte :

  • studii medii / superioare
  • persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre client
  • bune abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor si / sau determinare in acumularea cunostiintelor necesare
  • experienta in vanzari constituie un avantaj
  • Responsabilitati :

  • cunoasterea detaliata a produselor oferite clientilor spre vanzare
  • consilierea clientului in alegerea produsului dorit
  • gestionarea stocului de marfa existent, al incasarilor si al comenzilor
  • mentinerea unei bune imagini a companiei
  • Beneficii :

  • se asigura training de pregatire pentru postul ocupat in raport cu specificul activitatii desfasurate
  • job stabil, cu reale posibilitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu
  • mediu de lucru placut, elegant, rafinat
  • pachet salarial motivant compus din salariu fix, bonuri de masa, target, decontare transport, prime periodice pentru cei cu rezultate deosebite.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite