Tehnician electromecanic
Rodax Impex Srl
Bucuresti, Romania
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Se ocupa in principal cu montajul, punerea in functiune, intretinerea si repararea instalatiilor electromecanice (instalatii care combina atat parti mecanice cat si electrice, cum ar fi motoarele electrice, calculatoare, alarme etc.

De asemenea testeaza prototipurile, concepe si realizeaza scheme de montaj ale instalatiilor, contribuie la estimarea cantitatilor si costurilor materiale, asigura controlul tehnic al instalatiilor, intretine sistemele electromecanice in vederea functionarii conform specificatiilor si reglementarilor.

Cerinte

Cunostinte de baza necesare postului, aplicarea lor in practica, cunostinte necesare din domenii inrudite-experienta minim 5 ani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul negociabil, contract individual de munca, activitatea prestata se desfasoara in conditii normale de munca.

Raportați această lucrare