Colector debite pe teren, Suceava
EOS KSI ROMANIA
Suceava
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Disponibilitate in a efectua munca de teren (in orasul respectiv si in judetele limitrofe);
  • Abilitati foarte bune de comunicare, negociere si oferire de solutii;
  • Persoana dinamica, energica si orientata catre rezultate;
  • Experienta anterioara in servicii de colectare creante constituie un avantaj;
  • Absolvent de studii superioare constituie un avantaj;
  • Descrierea jobului

  • Aplica procedurile de colectare specifice companiei interationand cu debitorii la domiciliul acestora
  • Identifica cele mai bune solutii de plata si negociaza aceste termene de plata cu debitorii intr-o maniera profesionista
  • Se preocupa constant sa actualizeze baza de date cu informatiile legate de activitatea de colectare pe teren.
  • OFERIM

  • Comision / bonus de performanta in functie de rezultate;
  • Bonuri de masa;
  • Asigurare medicala la o clinica privata;
  • Masina de serviciu;
  • 1 zi de concediu suplimentar pentru fiecare an vechime in cadrul companiei;
  • 1 zi de concediu suplimentar pentru ziua de nastere;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
  • Oferte preferentiale de la furnizori de telefonie mobila si institutii bancare.
  • Raportați această lucrare