Supervizor zona
ID Total ACTIVE SRL
Remote (de acasă)
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Supervizori (Cod : SPT)

  • Punctualitate, seriozitate și profesionalism;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și comunicare;
  • Respectarea procedurilor de lucru;
  • Atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă orientată către client și dorință de muncă;
  • Capacitate de coordonare echipe;
  • Carnet de conducere (obligatoriu) preferabil si masina preferabila;
  • Cunostinte cel putin minime a programului Excel;
  • Nu este necesară experiența în domeniu sau cunoștințe prealabile.

    Colaborarea este de lungă durată, avem mai multe proiecte la care putem colabora de-a lungul întregului an

    Plata este motivantă, în funcție de rezultate și productivitate.

    Salariu fix cu contract de muncă perioadă nedeterminată si bonusuri în funcție de performanță si implicare in activitatile din teren.

    Postul este valabil pentru Bucuresti si tara.

    Training în funcție de specificul proiectului.

    Descrierea jobului

    Căutăm supervizori zonali activități teren și inventariere care să lucreze cu orar flexibil, în cadrul unor proiecte desfășurate pentru Clienții firmei, în București si în țară.

    Persoanele angajate vor primi sarcini concrete care se derulează la sediile clienților (magazine de bricolaj, cosmetice, produse textile, hypermarketuri, etc), iar activitatea este remunerată în funcție de rezultate.

    Programul poate fi de zi sau de noapte, în funcție de proiect. Instruirea se va face individualizat pentru fiecare proiect în parte, nu sunt necesare cunoștințe prealabile.

    Jobul presupune si deplasari, in numar de 5-18 pe luna iar restul activitatii se deruleaza remote (work from home). Se asigura decontarea completa a costurilor de deplasare, transport, cazare, diurna.

    Plata pentru activitatea prestată se va face de 2 ori pe lună.

    Jobul se adresează persoanelor cu mobilitate care doresc un job stabil dar flexibil.

    Este preferabil dar nu obligatoriu deținerea unui autoturism, pentru care se vor deconta toate costurile implicate pentru deplasări.

    Raportați această lucrare