Electrician Auto
S.C EUROSWIM TRADE S.R.L
Brasov
‎în urmă cu 2 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Abilitate în utilizarea instrumentelor tehnice

Cunostințe și abilități practice pentru instalarea accesoriilor electronice after market

Rezistenţă fizică

Spirit de lucru în echipă, îndemânare, răbdare şi meticulozitate

Capacitate de adaptare la schimbare

Descrierea jobului

Montează sisteme de securitate, sisteme audio, accesorii şi orice alte produse comercializate

  • Efectuează lucrări de service în perioada de garanţie şi postgaranţie pentru produsele comercializate şi instalate de către societate;
  • Oferă consultanţă tehnică agenţilor de vânzări la solicitarea acestora;
  • Introduce autovehiculul clientului în spațiul destinat montajului (în condițiile în care deține permis auto valabil)

    Prezintă clientului operațiile efectuate, precum și orice alte defecte identificate în timpul montajului / reparației și riscurile asociate

    Verifică fiecare lucrare prin inspecție finală cu dispozitive specifice de măsurare, apoi obține validarea pentru inspecția finală din partea persoanei desemnate

    Completeaza documentele aferente fiecarei operatiuni efectuate

    Introduce in sistem datele despre operatiunile efectuate

    Discuta cu furnizorii de echipamente aspectele legate de activarea serviciilor (instalarea echipamnetelor de tracking)

    Raportați această lucrare